Havuz Suyu Operatörü ALMUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İşçiye 1400 TL asgari ücret ödemesi yapılacaktır.

Havuz Suyu Operatörü ALMUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Havuz Suyu Operatörü ALMUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADMİN

İş İlan No (00003562575)

İş Tanımı ve Genel Şartlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Almus belediyesine 04 02 2017 saat 12:00'ye kadar Almus belediyesi yazı işleri müdürlüğüne ibraz etmek ve iletmek zorundadır. teslimi istenen evraklar, mezuniyet belgesi ve havuz operatörlük belgesidir. belge teslimi yapılması hususu ile ilgili ayrıca bir tebliğat yapılmayacaktır. talebe başvuru yapanlar şartlar bilerek kabul etmiş sayılır. Kendileri ile ilgili bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak belediyece listeden çıkarılacaktır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya sms olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kura çekim yeri 04.02.2017 tarih saat 13,00 de belediyemiz hizmet binasında noterinde yapılacaktır.

Not : işçiye asgari ücret ödemesi yapılacaktır.

 

Meslek Deneyim Öğrenme Türü
Havuz Suyu Operatörü    Kurstan
 
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
 
 
Kura Bilgileri
Kura Yeri : ALMUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Kura Tarihi : 04.02.2017
Kura Saat Dilimi : 13:00 - 14:00
     
 
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : ALMUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI 
60900 ALMUS
TOKAT / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim : AYHAN BAYDOĞAN
Ünvan : YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Telefon : 0356 411 3021
Havuz Suyu Operatörü ALMUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500