Ordu Evinde Çalıştırılmak Üzere Kat Görevlisi Alınacak

Erzincan 3. Ordu Astsubay Ordu Evi Müdürlüğü kura ile 1 kat görevlisi alıyor.

Ordu Evinde Çalıştırılmak Üzere Kat Görevlisi Alınacak
Ordu Evinde Çalıştırılmak Üzere Kat Görevlisi Alınacak ADMİN

İş İlan No (00003583668)

Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

 

Kura Bilgileri
Kura Yeri : ASTSUBAY ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kura Tarihi : 20.02.2017
Kura Saat Dilimi : 10:00 - 11:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : 3.ORDU ASTSUBAY ORDU EVİ MÜDÜRLÜĞÜ
ERZİNCAN MERKEZ
ERZİNCAN / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim :  
Ünvan : ASTSUBAY ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ
Telefon : 04462142396

 

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresinden başvuru yapabilirler.

Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Erzincan Astsubay Orduevi Müdürlüğünün yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı açık iş sayısının 3 katından fazla olması durumunda noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilerek, işverence sınava davet edilmek üzere ayrı ayrı noter huzurunda kura çekilerek belirlenecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, istenilen koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunalar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir.Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir". Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için:

Erzincan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (0446 214 1961-(Dahili:151-164-120-154-150-157) e-posta:iskurerzincan@iskur.gov.tr) servisinde görevli personelden bilgi alabilirsiniz

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500