Kamuya 1235 Memur, Sözleşmeli Personel Alınıyor

Çeşitli kamu kuruluşlarına Kpss şartlı ve Kpss şartı olmaksızın memur, işçi, sözleşmeli personel ve asker alımları devam ediyor. 1235 personelin alınacağı kamu kurumları ile ilgili detaylar haberimizde sunulmuştur.

Kamuya 1235 Memur, Sözleşmeli Personel Alınıyor
Kamuya 1235 Memur, Sözleşmeli Personel Alınıyor Nisa Nur Ata

Hangi Kamu Kuruluşu Personel Alımı Yapacak ÖSYM Personel Alımı

Öğrenci Seçme Yerleştirme Kurumu için yerli uzman personel alımı sınavı için başvurular Kurumun www.osym.gov.tr internet sitesi üzerinden 13 - 28 şubat 2017 tarihleri arasında alınacak.Başvurular için KPSS şartı bulunmuyor.

Dışişleri Bakanlığı

Dışişleri Bakanlığı için 60 personel alımı planlanıyor. Adaylar için KPSS şartı bulunmamakla birlikte YDŞ şartı aranıyor.Başvurular için Bakanlığın sinav.mfa.gov.tr adlı sitesinden yapılabilir.

PTT Personel Alımı

PTT bünyesinde görevlendirilecek olan 2.500 personel alımı yapılacağını açıklayan Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan'ın açıklamasının ardından ilk alımlar için İstanbul’da çalışma başlatıldı. Gişe görevlisi. Büro Görevlisi ve dağıtıcı olarak çalışacak personellerin alımları için başvurular 13-18 Şubat 2017 tarihleri arasında ik.ptt.gov.tr adresinden yapılabilir. Alınacak personeller için KPSS şartı aranıyor.

Savunma Sanayi Müsterşarlığı Personel Alımı

Proje asistanı, proje yöneticisi ve yaönetici asistanı pozisyonları için yapılacak alımlar için başvurular 30 Ocak-17 Şubat 2017 tarihleri arasında Savunma Sanayi Müsteşarlığı internet sitesi olan www.ssm.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.Personel alımlarında KPSS şartı bulunuyor.

İstanbul Valiliği Bekçi Alımı

İstanbul Valiliği ve Kaymakamlıkları bünyesinde görev yapacak bekçi alımları için ilgilenen adaylarda en az lise mezunu, 1 yıldır İstanbul'da ikamet etme ve askerliğini yapma şartı aranıyor. Başvurular ilçe emniyet müdürlüklerine şahsen yapılıyor.

MSB Uzman Yardımcısı Alımı

Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı kadrosu için alımlar kurumun internet sitesi www.msb.gov.tr adresi üzerinden 6 Mart 2017 tarihine kadar yapılabilecek. Adaylarda KPSS şartı aranıyor.

Kamuya 1235 Memur Sözleşmeli Personel Alınıyor 1235 Memur Aranıyor Sözleşmeli Personel
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
himmet     0000-00-00 neden yas siniri var olelimmi