Makine Mühendisleri Odası’ndan Eğitim Protokolü Adımı

Makine Mühendisleri Odası’nın Samsun şubesi, özel bir eğitim kuruluşuyla eğitim alanında hazırlanan bir protokole imza attı. Bu protokol kapsamında Makine Mühendisleri Odası’nın üyelerine %15 indirim imkânı tanınacak. Bu protokolden kimlerin yararlanabilecekleri ve hangi eğitim bölümlerinin bu protokole dâhil edildiği ise haberimizin devamında yer alıyor.

Makine Mühendisleri Odası’ndan Eğitim Protokolü Adımı
Makine Mühendisleri Odası’ndan Eğitim Protokolü Adımı Nisa Nur Ata

Makine Mühendisleri Odası’nın Samsun şubesi, özel bir eğitim kuruluşuyla hazırlanan eğitim alanındaki bir protokole imza attı. İmzalanan bu protokol gereğince Makine Mühendisleri Odası Samsun şubesinin üyelerine ve bu üyelerin birinci dereceden akrabalarına eğitim alanında %15 indirim imkânı tanınmış olacak.

Protokol, MMO Samsun Şubesi’nin Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi olan Nail Yolaydın ve özel eğitim kuruluşunun Kurucu Müdürü olan Murat Görür tarafınca MMO oda binasında imza atıldı.

Protokol Kimleri ve Hangi Eğitim Bölümlerini Kapsıyor?

İmzalanan bu protokol gereğince MMO Samsun şubesinin üyeleri, bu üyelerin birinci dereceden akrabaları ve öğrenci üyelerin katılacakları KPSS-A, KPSS-B, KPSS Öğretmenlik, KPSS ÖABT, KPSS Lise, Akademik Lisans Eğitim Sınavı (ALES), Açıköğretim Fakültesi Sınavı (AÖF), Yabancı Dil Sınavı (YDS), Dikey Geçiş Sınavı (DGS), Serbest Mali Müşavir ve Muhasebeciler (SMMM), Genel İngilizce ve hâkimlik kurs programlarına katılmak için gerekli olan fiyatlandırma listesi üzerinde %15 indirim imkânı sağlanacak.

Protokole dair açıklamalarda bulunan Nail Yolaydın, bünyelerindeki üyelerin birinci dereceden akrabalarına ve öğrenci üyelerine ilişkin eğitim alanında protokol çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Makine Mühendisleri Odası’ndan Eğitim Protokolü Adımı Makine Mühendisleri Odası Eğitim Protokolü Adımı
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500