Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor

Jandarma Genel Komutanlığı 375 sayılı KHK ile açıktan atama usulüne göre 20 sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu.

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor
Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor Kemal Erbilen

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2017

Bugünlerde birçok kamu kurum ve kuruluşları personel alımları yapıyor. Bazıları ülke genelinde muhtelif şehirlerde çalıştırırken bazıları da merkez teşkilatlarında çalıştırmak üzere personel alımları yapmaktadır. Son olarak personel alımı yapacağını duyuran kurumlar arasına Jandarma Genel Komutanlığı da eklendi. Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere 20 personel alınacağı duyuruldu. Alınacak olan 20 personelin tamamı Ankara’da bulunan Jandarma Genel Komutanlığı Karargâhı’nda çalıştırılacak. 375 sayılı KHK'ya tabi açıktan temin yoluyla alınacak sözleşmeli personellerin kadroları ve unvanları aşağıdaki gibidir:

SINIFI

UNVANI

TERCİH EDİLECEK İLLER

ALINACAK PERSONEL MİKTARI

KPSS YILI, PUAN TÜRÜ VE MİNUMUM NOTU

375 SAYILI KHK'YA TABİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL

 

 

AĞ GÜVENLİK CİHAZLARI YAPILANDIRMA VE YÖNETİM UZMANI

 

ANKARA

1

2016 KPSS KPSSP3

(EN AZ 60 PUAN)

UYGULAMA VE VERİTABANI GÜVENLİK UZMANI

1

SİSTEM VE YÖNETİM GELİŞTİRME UZMANI

1

SİSTEM VE ALT YAPI UZMANI

1

YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI

11

RİSK ANALİZ VE AÇIKLIK TESPİT UZMANI

1

SALDIRI TESPİT VE ÖNLEME UZMANI

1

JEMUS DONANIM GELİŞTİRME, İNCELEME VE TAKİP UZMANI

1

JEMUS YAZILIM GELİŞTİRME, TAKİP VE DENETİM UZMANI

1

ELEKTRONİK HABERLEŞME VE GÜVENLİK UZMANI

1

 

  • Başvurular 15 Şubat – 10 Mart 2017 tarihleri arasında alınacak olup son başvuru saati 17:00’dır.
  • Posta ya da diğer şekillerde yapılan başvurular geçersiz olup sadece www.jandarma.tsk.tr adresinden yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.
  • Başvurusu kabul edilen ve değerlendirmeye hak kazanan adayların listesi ve sınav yerleri ve saatleri 15 Mart’ta www.jandarma.tsk.tr üzerinden yayınlanacak olup ayrıca tebligat veya bildirim yollanmayacaktır.
  • Adaylara Uygulamalı Meslek Bilgisi Sınavı uygulanacak olup 27- 31 Mart 2017 arasında Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde (İncek/Çankaya/ANKARA) (Konya Yolu Gölbaşı İstikametine Devam Edilerek İncek Ahlatlıbel Yol Ayrımından Dönülecektir) yapılacaktır.

Genel olarak alınacak olan 20 sözleşmeli bilişim personeli için aranan özellikler ve çalıştırılacak kadrolar ile sayıları yukarıdaki gibidir. Ayrıca her kadro için aranan özellikler detaylı olarak belirtilmiştir. Konuyla ilgili olarak ilanın tam metnine bakmanızı öneriyoruz. 

Hangi Lisans Bölümlerden Alım Yapıldığını Öğrenmek İçin Buraya Tıklayarak Orjinal İlanı İndirebilirsiniz.

 

 

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Jandarma Genel Komutanlığı alımı Jandarma Genel Komutanlığı bilişim personeli alımı
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Pittiuomo     0000-00-00 Cipli kimlik kartı projesini IBM Firmasına iş mülakatında sizi neden alalım dediklerinde yazmistim hiç bir yerden cevap alamiyorum hakkimi sormak icin.topitopun teki bizim malafatla gerdek işlemini hallediyor.Hakkımı yiyen ..l
Ascend     0000-00-00 Ülkeyi bu tecrubesiz, bir portu on off yapmayi yeni ogrenmis bir yeni yetmeye mi teslim ediyorsunuz? sadece 3-4 yil henuz yeni anlamış, işin çakalliklarindan habersiz, ve çalıştığı yerde maaş+sigorta+yemek belkide lojman hayali kuran , vakti gelince wan lan ağını açıp kapayacak kurumlar arası ip routing yapacak eleman illa muhendis mi olacak, e zaten bu isi modem kendisu yapiyor. Bu neyin kafası? Ben gidiyorum, Sizi yabancı keçilerle başbaşa bırakıyorum.
ADMİN     2017-02-16 @Ascend Hocam yeteneğinizi https://kariyer.btk.gov.tr/usom/ bu adrese başvurarak şansınız varsa kullanabilirsiniz. Belki devletimizin siber ordusunda yer alırsınız.
Ascend     0000-00-00 Ip, port nat vpn, socket firewall bunların hepsi hikaye, ülkede hatri dayilir bir programlama firmasının 2003 yilindan beri açığı var hala kapayamadilar, her yil da kontrol edip uyariyorum. 1k script açığı. Şimdi soruyorum hangi x bölümü deneyim almış güya bu mühendis herhangi bir networku nasıl koruyacak? 16 yillik tecrubeli biri olarak illa okul mu okumaliyiz, Liyakatın tanımı nedir?, işi ehline veriniz demekle ne anliyoruz, yazik...
Ascend     0000-00-00 Yaw arkadaş. nedir bu 4 yillik bilgisayar elektronik mühendisliği bitirmiş demek? , Off, Ben basit bir çobanım, Reverse engineering yapiyorum, Iki adet programlama dili biliyorum, hatta bunlarla yaptigim dDdos attack bootlarım emir verecegim sitelere yonlenp sleep durumunda emrimi bekliyorlar, 2014 yilinda yaptigim. reverse connect olabilen 2 adet Antiviruslere yakalanmayan trojanlarim da mevcut, Veritabanı uygulamalari bebek işi, Şifreleme algoritma teknikl Echelon bile gelse kıramaz