TÜPRAŞ Lise Mezunu Personel Alımı Başladı

İzmit Rafinerisi’nde çalıştırılmak üzere birçok alanda istihdam edeceği lise mezunu personeller alınacak.

TÜPRAŞ Lise Mezunu Personel Alımı Başladı
TÜPRAŞ Lise Mezunu Personel Alımı Başladı Kemal Erbilen

Son Başvuru Tarihi: 12 Mart 2017 

Türkiye’nin en büyük enerji devi olan Türkiye petrol Rafinerileri A.Ş (TÜPRAŞ), yaklaşık 25 yıllık bir geçmişe sahip. Ülkemizdeki tüm rafineri şirketlerinin devlet çatısı altında toplanması ile meydana gelmiş olan bu kurum, pek çok vatandaşımız için ekmek kapısı olmaktadır. Sürekli büyümekte ve genç personellere yer vermeye devam etmekte olan şirket, İzmit Rafineri’nde çalıştırılmak üzere personel alımına gidiyor. Aşağıda yer alan lise türlerinden ve bölümlerinden çok sayıda Üretim Operatörü alacak.

Öğrenim Durumu: Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulları, Teknik Lise, Anadolu Meslek Lisesi, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Lise mezunu olmak.

Bölümler: Elektrik, Elektronik, Elektrik- Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Mekanik, Gemi Makineleri, Deniz ve Liman İşletme, Hidrolik ve Pnömatik, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kimya, Kimya Teknolojisi Makine, Laboratuvar, Makine Ressamlığı, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Mekatronik, Metal Teknolojisi, Metal İşleri, Metalurji, Motor, Malzeme, Petro Kimya, Petrol Sondajı ve Üretimi, Rafineri ve Petrokimya, Telekomünikasyon, Termik Santrallerde Enerji Üretimi, Termik Santral Makineleri, Kimya Proses, Tesviye, Torna Tesviye, Kontrol Sistemleri, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, Kaynak, Kaynak Teknolojisi, Yangınla Mücadele, İnşaat, İnşaat Teknolojisi.

Yukarıda bahsedilen okullar ve bölümlerden mezun olan adaylardan aranan koşullar ise şu şekildedir:

  • 3’lü vardiya çalışma sisteminde çalışabilme,
  • 1989 ve sonrası doğumlu olma,
  • Erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları,
  • Ağır işçilik gerektiren koşullarda çalışabilme,
  • Tehlikeli işçilik gerektiren koşullarda çalışabilme,
  • Kapalı, dar ve yüksek yerlerde çalışabiliyor olma,
  • İşe kabul edilme halinde Kocaeli Körfez, İzmit ve Derince’de oturmayı kabul etme,
  • Tercihen MS Ofis Programlarını kullanabilme ve İngilizce bilme.

Başvurular TÜPRAŞ web sitesi (www.tupras.com.tr) üzerinden “İzmit Rafinerisi İlanı” üzerinden olacaktır. Daha önceden siteye üyeliği olan adayların başvuruda bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. 2015, 2016 ve 2017 yıllarında sınava giren adayların başvuruları alınmayacaktır. Başvurular tamamen elektronik ortamda yapılacak olup elden veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Başvuru için TÜPRAŞ üyelik istiyor.

BAŞVURU LİNKİ: https://basvuru.tupras.com.tr

tüpraş personel alımı tüpraş işçi alımı tüpraş izmit rafinerisi personel alımı
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
veli     0000-00-00 Yaş sınırından dolayı hiç bir yere başvuru yapamayanlar olarak topluca intihar girişiminde bulunalim başka birşey yapamayız en güzeli bu .
Vedat     0000-00-00 Bugüne dek devlete ödediğim kpss ösym tercih vb ödediğim paraları haram ediyorum madem yaş sınırı var ne bok yemeye bizleri sınava alıyorsunuz adiler
ADMİN     0000-00-00 @cebeli t. Mülakata çağrılan adaylardan mülakata girerken evraklar isteniyor. Eksik evrak getirenlerin başvuruları geçersiz sayılıyor.
cebeli t.     0000-00-00 Anlamadığım bişey var.Başvuru yaparken neden bölüm sormuyorlar? Yoksa T.C kimlik numarasindan mi bakıyorlar bazı bilgilere nasıl oluyor bu anlamadım CEVAP verin lütfen..Yanlış bişey yaptıysak düzeltelim ona göre..
ADMİN     0000-00-00 @Ahmet bu linke girerek üye olup başvuru yapabilirsiniz. https://basvuru.tupras.com.tr
Ahmet     0000-00-00 Başvuru nasıl yapılıyor bilen varmı
Ascend     0000-00-00 Olası bir savaş-Seferberlik durumunda, Asker alımı için Devletimiz seferberlik ilan ederse Ben ve benim gibi düşünen kişiler de kendi koyacakları-koyacağımız bir yaş sınırımız var. Devletimiz planlama teşkilatımız Alınmasın ama kusurada bakmasın Benim yaşım 40, Belirlediğim yaş sınırım 35. Arz ederim yanaklarınızdan Öperim. Artık kim hazırlıyorsa bu işe yaramaz mantıksız liyakatsiz kanunları.
Murat     0000-00-00 1 yaş ile kaybediyoruz. Haberlerde bilmem kaç yüz bin işçi alınacak diyor ama çoğu üniversite mezunu ya da en az Lise mezunu alıyor. Peki orta okul mezunu ne yapsın, intihar mı etsin terörist mi olsun hırsız mı olsun?
ADMİN     0000-00-00 @N Merkezi atamalarda kalktı hocam. Açıktan atama ya da İŞKUR Kamu ilanlarının genelinde maalesef yaş sınırı oluyor.
AYDINLIEFE     0000-00-00 Kpss için 55 TL para istenirken 30 yaş üzeri bir yere atanamayacak deselerdi devlet nereden gelir sağlayacaktı. Keşke Suriyeli olaydım vatandaşı olduğum ülkeden daha çok hak sahibi olurdum heralde
İhtiyar     0000-00-00 Tüpraş diye okuyunca sevindim bi an ama nerdeeee kredili sistemde anamızı ağlattılar şimdi bölümde bölüm ULAN bana sormadılarki hangi bölüm okuyacan diye ıkış tıkış okula aldılar diye sevinmiştik ALLAH belasını versin
N     0000-00-00 Hani bu kpss de yas kalkmisti. Hicbir yere giremiyorum
Zzzzz     0000-00-00 Yazık bu insanlara hep kısıtlama alım yapım devri..yaşı bölümü tutmayanlar yaşamasın cidden..
CMRDM     0000-00-00 Yaş tutsa bile zaten kimin gireceği bellidir...... Formalite
olcay     0000-00-00 Kardesim 1989 dan sonrasi ne demek yahu 30 yasinda olanlar ne yapacak biz yaşlı sinifina giriyoruz ben buraya 50 kere bas vurdum o zaman 26 yasindaydim ne olacak simdi
Ercan     0000-00-00 Sonunda bolumumle alakalı bisey yakaladım hemde yanibasimda ama yaştan patladik