Çankırı Saçak Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Saçak Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alımı başvuruları başladı.

Çankırı Saçak Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları Başladı
Çankırı Saçak Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları Başladı Kemal Erbilen

Son başvuru tarihi 8 Mart 2017.

Çankırı İli Çerkeş İlçesi’ne bağlı Saçak Beldesi Belediyesi, en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu.  Beden işçisi olarak çalıştırılmak üzere alınacak olan 3 personelde aranan özellikler şu şekilde açıklandı:

  • En az ilkokul ve üzeri mezun olmak,
  • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve iyi araç kullanabilmek (En az 5 yıllık ehliyet),
  • Geçici veya tam süreli olarak çalışmayı kabul etmek,

Bu 3 koşulu sağlayan adaylar bugünden itibaren başlayan ilana başvuruda bulunabilirler. Son başvuru tarihi ise 8 Mart 2017.

Saçak Belediyesi İŞKUR aracılığıyla alacağı 3 işçi için başvuruları yine İŞKUR üzerinden alacak. Adaylar İŞKUR’a iş arayan olarak kayıt olduktan sonra sistem üzerinden başvuruda bulunabilecekler. Gerçeğe aykırı bildirimde bulunan adayların başvuruları reddedilerek geçersiz sayılacak. Ayrı yasal işlemler başlatılacaktır. Öncelik haklarına sahip olan adaylar bu haktan bir kez faydalanabilecekler. Yapılacak olan sınava mücbir nedenler dışında katılmayan ve işi reddeden adaylar öncelik haklarını kaybedecektir. Bu haktan yararlanmak için ikinci kez başvuruda bulunamayacaktır. Kura çekimi 24 Mart 2017 günü saat 10:00’da Saçak Belediye Başkanlığı binasında gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihine kadar başvuruda bulunmayan, eksik veya yanlış belgelerle başvuran adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Son başvuru tarihi 8 Mart 2017. Çankırı İli Çerkeş İlçesi’ne bağlı Saçak Beldesi Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Beden işçisi olarak çalıştırılmak üzere alınacak olan 3 personelde aranan özell
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Demircan     0000-00-00 Kamuya geçici isci alımı neden yapılır anlamıyorum