Otobüs Kaptanı (Şoförü) (2 Kişi)

ÇİĞDEMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Otobüs Kaptanı (Şoförü)	(2 Kişi)
Otobüs Kaptanı (Şoförü)	(2 Kişi) ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2017

İş İlan No (00003660211)

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde Başvuruları kabul edilen adaylardan talep sayısının üç katı kadar asil ve üç katı kadar yedek aday kura ile belirlenecektir. Kura tarihi 18.04.2017 Salı günü saat 10:00 da Çiğdemli Belediyesi Hizmet Binası Başkanlık odasında yapılacaktır. Ayrıca Öncelikli olarak müracaat eden adaylardan öncelik belge tarihlerine göre oluşacak talep sayısının üç katı aday listesi mülakat için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. 1-Adaylar, ilan edilen işgücü taleplerinden sadece birine müracaat edebilecektir. 2- işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların ilanda belirtilen okullardan mezun olmaları gerekmektedir. 3-Sözlü sınav tarihi ve yeri, Çiğdemli Belediyesi tarafından nihai listede yer alacak adaylara evrak tesliminde tebliğ edilecek veya adreslerine tebligat gönderilerek bildirilecektir.

En az ilköğretim mezunu olunmalıdır.

E ehliyetli olunmalıdır.

Kura Bilgileri
Kura Yeri : Çiğdemli Belediyesi Hizmet Binası Başkanlık Odası
Kura Tarihi : 18.04.2017
Kura Saat Dilimi : 10:00 - 11:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : ÇİĞDEMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
66720 SORGUN
YOZGAT / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim : İsmail Biçer
Ünvan : Belediye başkanı
Telefon : 0354 425 7002

 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
ADMİN     2017-03-23 @Cumaali Can Yakınınızdaki İŞKUR Genel Müdürlüğüne giderek "00003660211" nolu iş ilanı için başvuru yapabilirsiniz.
Cumaali Can     2017-03-23 Ben onlisans elk mezunuyum 26 yillik E sinifi,G,Sinifi,beko loder,src2+ src4 + psikoteknik belgelerim var birden fazla meslegim var bu iş için istenilenden fazla evrakim var elazigdayim yasim 48 bu iş icin muracaat edebilirmiyim,saygilarimla
Cumaali Can     2017-03-23 Benim E,sinifi+G,sinifi,(kepçe,forklift,beko loder)Ehliyetlerim var,+ src2+src4+Psikoteknik belgelerim var,profesyonel şoforum.ayriyetrn end.mesl.lisesi ve elektrik bol.onlisans diplomamda var,1969 dogumluyum ve elaziğda ikamet etmekteyim bu işe muracaat edebilirmiyim,yani bu iş için istenilenden fazla evrak ve bekgem var bu,sorun olurmu acaba saygilarimla.