93 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınıyor

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

93 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınıyor
93 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alınıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 28 Nisan 2017

İnönü Üniversitesi Hastanesinin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere doksan üç sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adayların 2016 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlardan alım olacaktır.

HEMŞİRE:  90 kişi alınacaktır. Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olması şartı vardır.

SAĞLIK TEKNİKERİ: 1 kişi alınacaktır.  Adayların Radyoterapi ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

FİZYOTERAPİST: 2 kişi alınacaktır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olma şartı aranmaktadır.

 

Başvuruda İstenilen Belgeler:

  • Başvuru Dilekçesi (https://www.inonu.edu.tr/tr/cms/personel adresinden ulaşılabilir.)
  • Özgeçmiş
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • E-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)

Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Yerleştirme sonuçları bir hafta içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Başvurusu kabul edilip başarılı ve başarısız sayılan adaylar kurum web sitesinde duyurulacak ve bu adaylara e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Sıralamaya girenlerin 1 (bir) katı kadar da yedek kadro belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.

 

 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500