Dudaklarını Kaybedebilir

Genç hemşire silikon faciası yaşadı.

Dudaklarını Kaybedebilir
Dudaklarını Kaybedebilir ADMİN

 

Adana’da Çukurova Üniversitesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan 22 yaşındaki Merve Keleş’in hayatı altüst oldu.

Bir arkadaşı aracılığıyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan Soner G.’yle tanıştı. Dudağını kalınlaştırmak isteyen Keleş, Azerbaycan’da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.’ye önce 500 liraya geçici dolgu yaptırdı.

Dolgu bir haftada eriyince bu kez bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaştı. Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını söyleyen kuaför, 3 hafta önce genç kadına operasyonu yaptı.

Genç hemşire silikon faciası yaşadı

Genç hemşire silikon faciası yaşadı

DUDAKLARI YARIM SAAT SONRA ŞİŞMEYE BAŞLADI

Merve’nin dudakları işlemden yarım saat sonra şişmeye başladı. Soner G. bir gün sonra kendisine telefonla ulaşan ve dudaklarında dayanılmaz bir ağrı hissettiğini söyleyen Keleş’e, “Enfeksiyon kapmışsın, bu beni aşar, hastaneye git.” dedi.

 

"AİLEMDE HERKES SAĞLIKÇI"

Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programına canlı bağlanan Adanalı hemşire, "İnternette tanışmıştık. Arkadaşıma da evde kalça ve göğüs dolgusu yaptı. Bana ne enjekte ettiğini de söylemiyor. Ailem bana çok kızdı. Ablam da hemşire eniştem de doktor nasıl böyle bir tuzağa düştüm inanın ki bilmiyorum. Psikolojik destek almıyorum. Ben burada hastanede tedavi görüyorum o kişi hala silikon yapıyor" dedi.

İnternetten tanıştığı Soner G.’nin hayatını kabusa çevirdiğini belirten Keleş, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Bir arkadaşım kalça ve göğüs dolgusu yaptıracaktı. İnternetten araştırma yaparken, bu kişinin medikal estetik uzmanı yazan Instagram hesabını görmüş. Arayınca bize Türkiye’de 2 yıl tıp okuyup bıraktığını, sonra Azerbaycan’da eğitim gördüğünü söyledi. Kendisini medikal estetik uzmanı olarak tanıttı. Benim doğuştan alt dudağımın bir tarafı yüksekteydi. Dudaklarım da inceydi. Hem şekil bozukluğunu düzeltmek hem de kalınlaştırmak için dudak dolgusu yaptırmak için anlaştım. İşlem sonrasında dudağım şişti, ateşim çıktı. Hastanede kullandığı malzemenin anlattığı malzeme olmadığı belirlenince araştırma yaptık, kadın kuaförü olduğu ortaya çıktı. 18 gündür hastanede yatıyorum. Ne kullanıldığını bilemedikleri için müdahale yapamıyorlar. Kendisini arıyorum bana ‘Söylemek zorunda değilim, seninle muhatap olamam’ diyor. Bu hafta ameliyat olacağım belki de dudağımı tamamen kaybedeceğim."

 

"VUR DEDİKLERİ YERE SIKTIM"

Estetik mağduru hemşirenin ardından canlı yayına bağlanan Soner G. ise hakkındaki iddiaları yalanladı. "Ben doktorum demedim diploma göstermedim. Zorla bana silikon yap dediler. Zaten alkol almıştık vur dedikleri yere sıktım." dedi.

Kaynak: Ensonhaber

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500