19. Dönem POMEM 10 Bin Özel Harekat Polis Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

19. Dönem POMEM 10 Bin Özel Harekat Polis Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı
19. Dönem POMEM 10 Bin Özel Harekat Polis Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı ADMİN

10 Bin özel harekat polis alımı bugün itibariyle açıklandı.19. dönem POMEM 10 Bin özel harekat polis alımı sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı.Özel Harekat birimlerinde görevlendirilmek üzere polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 10 Bin kişilik öğrenci polis alımı sonuçları açıklandı.

19. dönem POMEM 10 Bin Özel Harekat Polis alımı sınavına girmiş olan adaylar e-devlet şifreleri ve tc kimlik numaraları ile aşşağıda bırakmış olduğumuz bağlantıdan sonuçlarına ulaşabilecekler.Sınava girmiş adayların sonuçları,posta yoluyla veya farklı iletişim araçlarıyla kendilerine bildirilmeyecek.10 Bİn Özel Harekat Polis alımı için 285 Bin kişinin yüksek düzeyde müracaat gelmişti.

Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada yedek alımlar içinde sınav sonuçları arasından yerini aldığı ve bu yedek olan adaylarında posta üzerinden veya farklı iletişim araçlarından değil e-devlet şifresi ve tc numaraları ile aşşağıda bırakmış olduğumuz bağlantıdan bilgilendirilecekleri açıklandı.Yedek olarak belirlenmiş adaylar sitemiz üzerinden paylaşmış olduğumuz haberleri takip ederek orjinal sıraya ulaşabilecekleri haberi sitemizde yeri geldiği zaman bildireceğiz.

Kamumemuru.com olarak sizleri her konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

19. dönem POMEM Özel Harekat Polis sonuçlarını öğrenmek için TIKLAYINIZ...

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500