Harran Üniversitesi Lise-Önlisans-Lisans 34 Sağlık Personeli Alıyor

T.C. HARRAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Harran Üniversitesi Lise-Önlisans-Lisans 34 Sağlık Personeli Alıyor
Harran Üniversitesi Lise-Önlisans-Lisans 34 Sağlık Personeli Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 27 Mayıs 2017

Harran Üniversitesi sağlık alanında 34 kişiyi sözleşmeli personel olarak alıyor.

Başvuracak adayların

Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı en az 60 ve üzeri puanı olmalı.

Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı en az 60 ve üzeri puanı olmalı.

Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puan türlerinden en az 60 ve üzeri puanı olmalı.

Alınacak Personellerin Pozisyonları, Alım Sayısı, Özel Şartları ve Bölümleri Aşağıdaki Gibidir.

Hemşire (10 Kişi): Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak. 

Hemşire (17 Kişi): Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla hastanelerin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak.

Fizyoterapist (2 Kişi): Yükseköğretim Kurumlarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinde en az 1 (bir) yıl Fizyoterapist olarak çalışmış olmak.

Röntgen Teknisyeni (1 Kişi): Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme) Bölümü Önlisans Programı mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 3 (üç) ay anjiyo çekiminde çalışmış olmak.

Laborant (1 Kişi): Yükseköğretim kurumlarının Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans Programlarının birinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 2 (iki) yıl laborant olarak çalışmış olmak.

Diğer Sağlık Personeli (1 Kişi): Yükseköğretim Kurumlarının Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı programlarının birinden mezun olmak.

Eczacı (2 Kişi): Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi lisans programından mezun olmak.

 

BAŞVURU ŞEKLİ: Adayların aşağıda istenilen belgeler ile birlikte Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 

İSTENEN BELGELER:

  • Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe/Başvuru Formu. (http://personel.harran.edu.tr/) adresinden elektronik ortamda doldurulacaktır.
  • 2016 KPSS (B) sonuç belgesi internet çıktısı (sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.)
  • Mezuniyet belgesinin fotokopisi. (Atanmaya hak kazananlardan noter onaylı suret alınacaktır)
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge.
  • Kimlik Fotokopisi
  • 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adeti Başvuru Formuna yapıştırılacak)
  • Özel şartlarda istenilen çalışma belgesi (isme/ilgili makama yazılmış ıslak imzalı ve onaylı yazının aslı) ile SGK hizmet dökümü 

BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI: Başvuru yapan adaylardan puan sıralamasına göre 34 asil ve de 34 yedek belirlenecektir. Asil ve yedekler www.harran.edu.tr  sitesinde  1 ile 12 Haziran tarihleri arasında duyurular kısmında yayınlanacaktır.

NOT: Eczacı için; "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar" uyarınca I sayılı cetvelde yer alan pozisyon unvanları arasında bulunduğundan KPSS şartı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde alınacak Eczacı yazılı ve/veya sözlü sınav (mülakat) yoluyla belirlenecek olup, ayrıca duyurulacaktır

Harran Üniversitesi Hemşire İlanı Harran Üniversitesi ilanı Harran Üniversitesi Eczacı ilanı Harran Üniversitesi Laborant ilanı Harran Üniversitesi Röntgen Teknisyeni ilanı Harran Üniversitesi Fizyoterapist ilanı
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
ADMİN     2017-05-26 @Zehra Bölüm şartlarına da uyuyorsanız bizzat başvuru yapmalısınız verilen adrese. Yarın son gün.
Zehra     2017-05-26 Bilgisayar sertifikam var sekreterlik bilgi işlem olarak da görev yapabilirim unsuru da kapanmadan önce kısa bir süre görev yaptım yeşilkart bürosunda iki yıl sekreterlik yaptım deneyimim var
ADMİN     2017-05-18 @Zehra Maalesef Grafik bölümünden bu ilan için alım yok.
Zehra     2017-05-18 Grafik Tasarım mezunuyum fakat yeşilkart da evrak kayıt biriminde çalıştım iki yıl evrak kayıt biriminde görev yapabilirim