Tarım Kredi Kooparatifleri Yayınladığı İlanda Güncelleme Yaptı

Daha önce yayınladığımız "Tarım Kredi Kooperatifleri 500 Personel Alıyor" adlı ilanda güncelleme yapılmıştır.

Tarım Kredi Kooparatifleri Yayınladığı İlanda Güncelleme Yaptı
Tarım Kredi Kooparatifleri Yayınladığı İlanda Güncelleme Yaptı ADMİN

GÜNCELLEME 1 :Kendisinin veya ailesinin (bekar adaylar için anne/baba, evli adaylar için eşin ikametgahı kabul edilmektedir) son 6 aydır, başvuru yapacakları Bölge Birliğine bağlı illerden birinde ikamet ettiğini gösterir Nüfus Müdürlüğünden alınacak adres bilgileri raporunu ibraz etmeleri istenmişti.

Ancak, 25.05.2017 tarihi itibariyle taşınma vs. mücbir sebeplerden dolayı bir il sınırı içerisinde son 6 aya ilişkin ikamet beyan edemeyen adayların, Adres Bilgileri Raporunda bir il sınırı içerisinde 6 aylık ikamet şartını sağlayan en yakın tarihli ikametine ilişkin İle ait Bölge Birliğine başvuruda bulunabilecektir.

GÜNCELLEME 2: Askerlik görevini yapanların başvuruları ile ilgili olarak ilgililerin şahsen başvuru yapamamaları halinde anne, baba, eş veya kardeşleri aracılığı ile evraklarının teslimi kabul edilebilecektir.

İlgili İlana Gitmek İçin Tıklayınız.

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
FATMA DEMİR     2017-05-17 Yaş sınırı kaldırılsınnn....
Ayse     2017-05-17 Yasımız olmuş 35 on senedir bekledik alim yaparsınız diye koya koya yas sınırı koydunuz.bizim suçumuz ne .bu ise gönül verdiğimizle kaldık. Bu vebali kim üstlenecek.
Gokhan     2017-05-15 Ne demek istyr anlayan varsa anlata bilirmi