Belediyede Şoför Maaşı Ne Kadar?

Belediyede Şoför Maaşı Ne Kadar?
Belediyede Şoför Maaşı Ne Kadar? ADMİN

Belediye günümüzde her il ve ilçelerde bulunmaktadır. Belediyeler günümüzde halkın isteklerini elinden geldiği kadar yerine getirmek için uğraşmaktadır. Halka hizmet etmek için belediyede çeşitli vasıflara sahip, çeşitli görevlerde birçok kişi çalışmaktadır.

Belediye çalışanlarının işine bakıldığı zaman bir kısmı tapu işleri ile uğraşırken bir kısmı temizlik işi ile bir kısmı ise şoförlük işi ile uğramaktadır. Belediyede kamyon şoförü, kepçe şoförü ve otomobil şoförü gibi çeşitli şoförlükler bulunmaktadır.

Belediyeler görev alan personeller genellikle halkın yoğun olarak kullandığı otobüs, metro ve vapur hatlarında görev yaparlar. İnsanlar ile içi içe olduğundan son derece eğitimli olması gerekmektedir. Kibar ve nazik olması da şoförün gereklilikleri arasındadır. Ankara ego şoförleri bu konuda gerçekten çok güzeldir. Eğitimli kişilerin işe alınması ve bu süreçten sonra takibi, insanların sorun olduğu şikayet edebileceği bir telefon hattının olması son derece olumlu bir durumdur.

Belediyede çalışan şoför maaşlarına bakıldığı zaman kullandıkları araca göre farklı maaşlar almaktadırlar. Şoför maaşları 1700 ile 2800 arasında değişmektedir. Amirlik görevinde olan şoförler genellikle yüksek ücret alırken, en başlangıç ücretlerin direksiyon başında şoförlerin maaşları diyebiliriz.

Belediyede Şoför Maaşı Ne Kadar?
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
SABRI ALACA     2017-07-02 Postahane mahallesi tuzla istanbul yaş 40 Selamunaleykum e sınıfı ehliyetim var tecrübeli söforum benim en büyük hayalim belediyede çalışmak şuan çalışıyorum özel bir şirkette vrm plus ta reklam şirketinde şehir dışına çok çıkıyorum 2 yıl evvel 6 yaşındaki oğlumu kaybettim o yüzden artık şehir dışına çıkmak istemiyordum huzursuz oluyorum belediyenizde bana göre bir iş şöförlük yada bu yorumumu başka mercilere iletirseniz sevinirim yer tuzla istanbul irtibat:0533 817 9102 Allah razı olsun
ADMİN     2017-01-27 @Ahmet Evet yanlış olmuş düzelttik. Uyarınız için teşekkür ederiz.
ahmet     2017-01-27 merak ettiğim bir konuydu. normal maaş alıyorlarmış. 17000 TL yazmışsınız. sanırsam o 1700 TL olacak.
Adem Altun     2017-01-25 Şoförlük çok zor bir iş. Biz iş yerinden eve gidene kadar sinir krizi geçiriyoruz. Onlar sabahtan akşama kadar trafikteler. Allah yardımcıları olsun.
Gökhan Kara     2017-01-25 Günümüz şartlarında her ne kadar iyi bir maaşda olsa can güvenliği nedeni ile az buldum ..
Cengiz Güler     2017-01-25 Şahsen 2000 TL ye o iş yapılmaz. Helede İstanbul trafiğinde. Çekilecek iş değil yani. En çok da insanlarla uğraşması dert. Öküzün biri çıkar uğraş dur.
deniz     2017-01-24 Yatıkları işe göre iyi maaş almaları gerekli. Akşama kadar direksiyon başında binbir türlü insanla uğraşmak kolay değil.
Furkan Fazıl Saday     2017-01-24 Bence şoförlerin maaşları artsın fakat seçkin insanlar girsin. Ben bir öğrenci olarak yıllardır hiç memnun değilim otobüslerden.