Geneli Lise Mezunu 60 Baraj Puanı İle İşçi Alımı

Ankara Sıhhiye Orduevi Müdürlüğüne çeşitli meslek grupları için geneli lise mezunu kamu işçisi alınacaktır.

Geneli Lise Mezunu 60 Baraj Puanı İle İşçi Alımı
Geneli Lise Mezunu 60 Baraj Puanı İle İşçi Alımı Barış Yalman

Başvuru Son Tarihi: 9 Ocak 2017

Başvuralar İŞKUR'da yapılnacaktır.

 

SIHHIYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇEŞİTLİ KAMU İŞÇİ ALIMLARI

Aşağıdaki mesleklerin çalışma adresi 

Çalışma Adresi : ATATÜRK BULVARI NO:56
SIHHİYE
06000 ÇANKAYA
ANKARA / TÜRKİYE

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren talebin yayımlandığı yerdeki içerisinde İl Müdürlüklerimizden veya Hizmet Merkezlerimizden yada www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP 94  60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. - Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

 

 

 

 

HALKLA İLİŞKİLER GÖREVLİSİ

 

 

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ MESLEK ELEMANI (1 KİŞİ)

 

 

RESEPSİYON GÖREVLİSİ

(ÖN BÜRO ELEMANI 2 KİŞİ)

 

AŞÇI (4 KİŞİ) 

USTA ÖĞRETİCİLİK BELGE SAHİBİ OLMAK

MESLEĞİ İLE İLGİ EN AZ 8 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK

 

AŞÇI YARDIMCISI (4 KİŞİ)

 

GARSON (SERVİS ELEMAMANI 10 KİŞİ)

 

DÖNER USTASI (6 KİŞİ)

 

PİDE USTASI (5 KİŞİ)

 

GARSON (SERVİS ELEMANI 21 KİŞİ)

 

FIRIN USTASI-UNLU MAMÜLLER

(PASTA USTASI 7 KİŞİ)

 

 

-Resepsiyon Görevlisi -Halkla İlişkiler Görevlisi -İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Alanı -Servis Elemanı -Aşçı -Aşçı Yardımcısı -Döner-Pide-Pasta Ustaları
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Barış Yalman     0000-00-00 @Tuğçe Başvuru bitti maalesef. Uygulamamızı indirmediniz mi? Kaç gün önce haber vermiştim.
Tuğçe     0000-00-00 Barış arkadaşım bu ilana baş vurmak istedim ama kamu yazıyorum çıkmıyor ilan kodunda bulamadım nasıl yapacağım yardımcı olur musun
Barış Yalman     0000-00-00 @Aslıhan İyi akşamlar :) İşkur sitesinden işi arayarak bulabilirsin. Bulamıyorsan ilanı söyle numarasını söyleyeyim..
Aslıhan     0000-00-00 İyi akşamlar @Baris Yalman yukarıdaki ilana başvuru yapabilmem için ilan numarasını bulamadım yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.
Barış Yalman     0000-00-00 @Ayhan İşkur'un sitesine üye olunca arama iş arama sayfasında iş yeri türüne KAMU yu seçin oradan bulursunuz.
Barış Yalman     0000-00-00 @Yıldız Bu linkten üye olacaksınız. http://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx
Yıldız     0000-00-00 Merhaba iş kurun sayfasından nasıl kayıt yapacağız bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Ayhan     0000-00-00 Baris Yalman iskur dan ne diye bulacagiz bu ilani bilgi werebilir misin
Barış Yalman     0000-00-00 @Mükremin Kaya www.iskur.gov.tr adresinden üye olup ilgi ilanı bulup başvuru yapabilirsiniz ya da bulunduğunuz ildeki kurumuna gidip başvuru yapabilirsiniz.
Mükremin Kara     0000-00-00 Başvuruları nerden gerçekleştireceğiz
Barış Yalman     0000-00-00 üye olun http://www.iskur.gov.tr/ oradan yapın ya da kuruma gidebilirsiniz.
çiğdem kılıç öztürk     0000-00-00 Iskurdan mi basvurcaz
Deniz güneş     0000-00-00 İskur üzerinden nasil yapiyoruz?