Son İlanlarımızı Bir Kez Daha Hatırlatalım

Sitemiz üzerinden yayınlanan bütün güncel ilanlarımızı bir araya topladık. Gözden kaçırdığınız varsa kontrol edin. Atanmanız dileğiyle.

Son İlanlarımızı Bir Kez Daha Hatırlatalım
Son İlanlarımızı Bir Kez Daha Hatırlatalım Barış Yalman

 

Kamu Kurumları tarafından Devlet Personel Başkanlığı ‘nca verilen atama izinlerini kullanmak üzere, Aralık 2016 ayında ardı arkasına açıktan personel alımları için ilanlar yayınlandı. Ocak 2017 ayı itibariyle başvuruları devam eden 9.656 personel alımını sizler için bir araya getirdik.

BOTAŞ 94 işçi alımı yapacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. Başvurular 9 Ocak 2017 tarihinde başlayacak. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı Açıktan 135 Devlet Memuru Alımı yapacak. Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans mezunları bu ilana 6 Şubat 2017 tarihine kadar başvurabilecek. KPSS Minimum Puan Şartı Yok. İlan ile ilgili tüm detaylar ve Online başvuru yapmak için Tıklayınız.

Et ve Süt Kurumu Sivas Et Kombinası Müdürlüğü tarafından 60 İşçi alımı yapılacağı duyuruldu. İlana İlköğretim ve Ortaöğretim (lise) mezunu adaylar başvurabilecek. Başvurular 6 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. 40 İşçi Alımında KPSS Şartı Yok.  Başvurular İşkur Resmi Sitesinden

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 55 Memur Alımı yapacak. Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans mezunu adaylar Başvurularını 09 Ocak 2017 Pazartesi günü ile 16 Ocak tarihleri arasında yapabilecek. KPSS 55 Puan Şart. Yayınlanan ilan için Tıklayınız.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü 35 Sağlık Personeli alacak. Lisans mezunları 16 Ocak 2017 tarihine kadar başvurabilecek. KPSS Minimum Puan Şartı Yok. İlan ile ilgili tüm detaylar için Tıklayınız.

 

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlügü 978 Personel Alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunları arasından personel alımı yapacak olan kuruma başvurular 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

 

Enerji Bakanlığı 100 Kamu Personel Alımı yapacak. Lisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 10 Ocak 2017 tarihine kadar yapılacak. KPSS Şartı Yok. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

 

EGM Açıktan 78 Devlet Memuru Alımı yapacak. Ortaöğretim (lise) ve Lisans mezunları bu ilana başvurabilecek. Başvurular 3 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. EGM ilanlarımız :

Mutfak, Aşçı, Yiyecek ve İçecek Mezunlarına Kadro Fırsatı

Sıhhı Tesisat Teknisyeni Açıktan Atama İlanı

Elektrik Bölümlerine Emniyetten 15 Kişilik Kadro Açıldı

Emniyet Genel Müdürlüğüne Kadrolu Personel Alım İlanı

 

 

Adalet Bakanlığı Uygulama ve Sözlü Sınavla 810 İcra Katibi Alımı yapacak. İlana Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. İcra Katibi alımı ilanına başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. Yayınlanan resmi açıklama için Tıklayınız.

Sıhhiye Orduevine 66 İşçi Alımı yapılacak. İlana en az İlköğretim mezunları başvurabilecek. Başvurular 9 Ocak 2017 tarihinde sona erecek. KPSS 60 puan Şart. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

TSE Türk Standardları Enstitüsü 66 Memur Alımı yapacak. Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. Sözlü sınava katılmak isteyen adaylar, 02 Ocak 2017 – 16 Ocak 2017 tarihleri arasında başvurabilecek. KPSS 60 puan Şart. İlan için Tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı 23 Sivil Memur Alımı yapacak. Başvurular 06 Ocak 2017 tarihine kadar kurumun internet adresi üzerinden yapılacak. KPSS 60 puan Şart. İlgili ilana ulaşmak için Tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayınlanan Jandarma Uzman Erbaş alım ilanına En az lise mezunu olanlar başvurabilecek. Jandarma Uzman Erbaş alımı başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS Şartı yok. Başvurular http://www.jandarma.tsk.tr/ sitesinden.

 

T.C. Dışişleri Bakanlığı Aday Konsolosluk ve İhtisas Memuru olarak 60 kişi Meslek Memuru olarak 50 kişi istihdam edilecek. İlana lisans mezunları başvurabilecek. KPSS Şartı yok. Konsolosluk ve İhtisas memurluğu başvuruları ise 20 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. İlan için Tıklayınız

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 50 Personel Alımı yapacak. Lisans mezunlarının başvurabileceği ilana son başvuru tarihi olarak 6 Ocak 2017 belirlendi. Resmi ilan için Tıklayınız.

 

Sosyal Hizmetler Kapsamında 3.220 Personel alımı yapılacak. İlköğretim, Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans mezunları arasından çocuk esirgeme kurumlarında barınanlar başvurabilecek. Tercihler 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecek. Duyuru için Tıklayınız.

 

Ayrıca burada listeye eklenilemeyen birçok personel alım ilanı sitemizde sizleri beklemektedir. www.kpssgrup.com

Bütün açıktan atamalardan haberdar olmak için android uygulamamızı indiriniz. İndirmek için tıklayınız.

 

 

2017 Açıktan Atama İlanları Güncel İlanlar Memur Alım İlanları
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500